Schwarzkopf Gliss Kur Supreme Length Szampon do włosów oczyszczający 400ml
Schwarzkopf Gliss Kur Supreme Length Szampon do włosów oczyszczający 400ml
Schwarzkopf Gliss Kur Supreme Length Szampon do włosów oczyszczający 400ml
Mycie włosów Schwarzkopf

Schwarzkopf Gliss Kur Supreme Length Szampon do włosów oczyszczający 400ml

Ostatnia cena
13,59 zł

Informacje o ofercie

Na tę chwilę Schwarzkopf Gliss Kur Supreme Length Szampon do włosów oczyszczający 400ml z działu mycie włosów nie znajduje się w żadnym monitorowanym sklepie. Ostatnia zarejestrowana cena to 13,59 zł została zarejestrowana 19.12.2023. Zapraszamy ponownie.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Mycie włosów
  • Schwarzkopf
  • 400

Opis Schwarzkopf Gliss Kur Supreme Length Szampon do włosów oczyszczający 400ml

Długie włosy podatne na niszczenie i przetłuszczanie u nasady? Wybierz szampon do włosów Schwarzkopf Gliss Supreme Length do ochrony zniszczonych, pozbawionych życia włosów! Linia produktów Supreme Length została wyprodukowana dla włosów długich podatnych na zniszczenia i rozdwajanie końcówek. Dzięki regenerującemu kompleksowi biotyny i esencji z kwiatu piwonii intensywnie odbudowuje zniszczone włosy, uniemożliwia ich przesuszaniu, łamliwości i nadaje zauważalnej sprężystości. - Nie przycinaj, regeneruj: szampon do włosów Schwarzkopf Gliss Supreme Length asygnowany jest do naprawy długich włosów i ich ochrony przed łamaniem. - Oczyszczenie: Natychmiastowa gładkość od cebulek aż po same końce. - Kompleks biotyny + piwonia: formuła regeneruje zniszczone długie włosy - Naturalne komponenty: 90 % składników pochodzenia naturalnego (w tym woda). - Bu-ka wykonana w 97 % z plastiku pochodzącego z recyklingu (poza nakrętką). Formuły wszelkich produktów Schwarzkopf Gliss, opracowane na bazie nowoczesnych składników aktywnych i skarbów natury i przypasowane do potężnych potrzeb włosów, zapewniają włosom regenerację oraz wizualnie ulepszają ich kondycję.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Schwarzkopf Gliss Kur Supreme Length Szampon do włosów oczyszczający 400ml
Kategoria Mycie włosów
Marka SCHWARZKOPF
EAN 9000101201147
Pojemność 400
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 13.08.2018
Data aktualizacji 19.12.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcja śledzenia zmian cen pozwoli Ci podejmować.

nie udało się nam pobrać archiwalnych informacji cenowych dla produktu Schwarzkopf Gliss Kur Supreme Length Szampon do włosów oczyszczający 400ml (Mycie włosów). Proszę spróbuj ponownie później.

Recenzje / opinie

Kupiłeś ten produkt? Powiedz nam, co o nim myślisz.

Obecnie nie posiadamy recenzji dla tego produktu. Twój komentarz może być pierwszy!

Znalezione oferty

W cenach ofert dla Schwarzkopf Gliss Kur Supreme Length Szampon do włosów oczyszczający 400ml SCHWARZKOPF, prezentowanych na poniższej liście, nie uwzględniono ewentualnych kosztów dostarczenia towaru. Przed wyborem miejsca zakupu produktu, zapoznaj się z oponiami o firmie i rozważ dodatkowy koszt związany z przesyłką. Katalog propozycji cenowych jest odświeżana co kilka - kilkanaście minut.

  • Przepraszamy, ale na chwilę obecną nie mamy żadnych dostępnych ofert dla Schwarzkopf Gliss Kur Supreme Length Szampon do włosów oczyszczający 400ml. Proszę sprawdź ponownie później.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Mycie włosów

Szampon Eliokap pH 5.5
Eliokap
...