Opinie o Nas

Sterylizacja i Podłoża

Sterylizacja i Podłoża

WSKAŹNIKI DO KONTROLI STERYLIZACJI

Biologiczne wskaźniki mają postać bibuły nasyconej zawiesiną wyselekcjonowanych szczepów bakterii wysoce opornych na dany czynnik sterylizujący. Służą do kontroli procesów sterylizacji parą wodną (Sporal A) lub suchym gorącym powietrzem (Sporal S). Wskaźniki biologiczne zapewniają bezpośrednią ocenę biobójczej skuteczności sterylizacji. Potwierdzają, że podczas procesu sterylizacji zostały zniszczone wszystkie drobnoustroje, zarówno formy wegetatywne, jak i formy przetrwalne (spory).

PODŁOŻA DO POSIEWU MOCZU

Podłoże do posiewu moczu to produkt do diagnostyki in vitro. Jest stosowane w diagnostyce mikrobiologicznej zakażeń układu moczowo - płciowego do bezpośredniego posiewu moczu pobranego od pacjenta. Posiew polega na przeniesieniu próbki moczu na specjalne podłoże hodowlane, którego skład umożliwia wzrost i namnażanie się bakterii. Jego celem jest zidentyfikowanie rodzaju bakterii, które znajdują się w poddawanej badaniu próbce oraz określenie ich wrażliwości na antybiotyki.

PODŁOŻA DO POSIEWU GRZYBÓW

Podłoże do posiewu grzybów to produkt do diagnostyki in vitro. Podłoże stosowane jest w diagnostyce mykologicznej do bezpośredniego posiewu materiału klinicznego, pobranego od pacjenta z miejsca zmienionego chorobowo.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl