Perfect Hair Fill-Up wypełniacz do odbudowy struktury włosów zniszczonych 150ml La'dor,24
Perfect Hair Fill-Up wypełniacz do odbudowy struktury włosów zniszczonych 150ml La'dor,24
Perfect Hair Fill-Up wypełniacz do odbudowy struktury włosów zniszczonych 150ml La'dor,24

Perfect Hair Fill-Up wypełniacz do odbudowy struktury włosów zniszczonych 150ml La'dor,24

Ostatnia cena
98,99 zł

Informacje na temat oferty

Na obecną chwilę nie jest możliwe odnalezienie w sklepach Biomedis ofert dla produktu Perfect Hair Fill-Up wypełniacz do odbudowy struktury włosów zniszczonych 150ml La'dor,24, który należy do dziale pozostałe kosmetyki do włosów. Ostatnio zapamiętana cena wyniosła 98,99 zł i została skatalogowana w systemie w dniu 13.03.2024. Zapraszamy serdecznie do ponownego odwiedzenia naszej porównywarki w przyszłości.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Pozostałe kosmetyki do włosów

Opis Perfect Hair Fill-Up wypełniacz do odbudowy struktury włosów zniszczonych 150ml La'dor,24

Wypełniacz, który szybko odmieni Twoje włosy, powodując, iż staną się niewiarygodnie konkretne, zdrowe, jedwabiste i połyskujące! Wypełniacz pielęgnuje włosy osłabione zabiegami chemicznymi i farbowaniem oraz poprawia ich ogólną kondycję. Włosy stają się rozciągliwe, adekwatnie nawilżone i gładkie w dotyku. Kluczowe elementy:Keratyna - odbudowuje uszkodzoną strukturę włosów, wygładza i uelastycznia.Proteiny jedwabiu - nawilżają i odżywiają włosy.Ceramidy - chronią włosy przed działaniem zgubnych czynników zewnętrznych i nadają połysku.Kolagen - odbudowuje i wzmacnia strukturę włosów.Sposób wykorzystania: Wymieszać z wodą w stosunku 1:1 do uzyskania kremowej konsystencji, rozprowadzić na całej długości czystych, osuszonych ręcznikiem włosów. Delikatnie wmasować we włosy, a następnie spłukać ciepłą wodą. Nie stosować na skórę głowy.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Perfect Hair Fill-Up wypełniacz do odbudowy struktury włosów zniszczonych 150ml La'dor,24
Kategoria Pozostałe kosmetyki do włosów
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 02.03.2024
Data aktualizacji 13.03.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii cen daje możliwość podejmowania przemyślanych decyzji o zakupie.

Nie udało nam się pozyskać archiwalnych danych na temat cen dla produktu Perfect Hair Fill-Up wypełniacz do odbudowy struktury włosów zniszczonych 150ml La'dor,24 (Pozostałe kosmetyki do włosów). Proszę spróbuj ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Podziel się z nami swoją opinią o tym produkcie! Twój komentarz może pomóc innym potencjalnym kupującym.

Obecnie nie ma opinii dotyczących Perfect Hair Fill-Up wypełniacz do odbudowy struktury włosów zniszczonych 150ml La'dor,24. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty

Wskazane poniżej ceny dla produktu Perfect Hair Fill-Up wypełniacz do odbudowy struktury włosów zniszczonych 150ml La'dor,24 La'dor nie wliczają w siebie ewentualnych kosztów związanych z przesyłką. Podczas wyboru miejsca zakupu produktu, zapoznaj się z oponiami o firmie i weź pod uwagę dodatkowy koszt związany z przesyłką. Aktualizacja listy propozycji cenowych odbywa się co kilka - kilkanaście minut.

  • Obecnie brak ofert dla Perfect Hair Fill-Up wypełniacz do odbudowy struktury włosów zniszczonych 150ml La'dor,24. Prosimy o cierpliwość, pracujemy nad aktualizacją informacji.

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Perfect Hair Fill-Up wypełniacz do odbudowy struktury włosów zniszczonych 150ml La'dor,24

Inne w kategorii Pozostałe kosmetyki do włosów

Wella haarfarbe 60.0 ml
Wella
Schwarzkopf Professional Chroma Id Col.Mask 9.5-4 (250ml)
Schwarzkopf Professional
...