Schwarzkopf Syoss Farba do włosów Oleo 5-92 jasna czerwień 1op
Schwarzkopf Syoss Farba do włosów Oleo 5-92 jasna czerwień 1op
Schwarzkopf Syoss Farba do włosów Oleo 5-92 jasna czerwień 1op
Koloryzacja włosów SCHWARZKOPF

Schwarzkopf Syoss Farba do włosów Oleo 5-92 jasna czerwień 1op

33,51 zł

Okazja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę przygotował TaniaKsiazka.pl w cenie 33,51 zł

Przeszukaliśmy dużą ilość sklepów internetowych w naszym systemie aby wyszukać najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Schwarzkopf Syoss Farba do włosów Oleo 5-92 jasna czerwień 1op SCHWARZKOPF z kategorii koloryzacja włosów kupisz w cenie 33,51 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Pokazana cena 33,51 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Koloryzacja włosów
 • SCHWARZKOPF
 • czerwień
 • farba

Opis Schwarzkopf Syoss Farba do włosów Oleo 5-92 jasna czerwień 1op

Mamy dla Ciebie Hit w koloryzacji z Syoss Oleo - Podwójne wzmocnienie olejkiem dla bogatego koloru i mocniejszej pielęgnacji! Farba do włosów Syoss Oleo Intense to trwała koloryzacja z formułą na bazie olejków która zagwarantuje genialną pielęgnację włosów. Koloryzacja bez amoniaku zagwarantuje nadzwyczajną pielęgnację, bogaty i długofalowy kolor oraz mocne i zdrowo wyglądające włosy. Wytworzona przy udziale i testowana przez fryzjerów i stylistów. - Intensywny i długookresowy efekt koloryzacji z pełnią blasku. - Formuła: Nasycona aktywującymi olejkami wspomaga wnikanie pigmentów głęboko do wnętrza włosa, dzięki temu pozwala zmaksymalizować efekt koloryzacji i zapewnia nieszablonową intensywność i znakomitą solidność koloru. - Odżywka: z pielęgnującym olejkiem arganowym ze sprawiedliwego handlu pozostawi Twoje włosy miękkie, jedwabiste i pełne blasku. Zapewni intensywną pielęgnację po koloryzacji. - fachowe pokrycie siwych włosów. - Koloryzacja bez amoniaku. Odcień Jasna Czerwień 5-92 nadaje lśniącą czerwień z jasnymi miedzianymi refleksami. Odcień optymalny do włosów od ciemnego blondu po średni brąz. Efekt koloryzacji zależy od wyjściowego koloru włosów. Odcień trwały (poziom 3).

Wypróbuj! Szampon i odżywka Syoss Keratin.

genialna pielęgnacja i trwałość koloru. Fachowe pokrycie siwych włosów. Solidne i zdrowo wyglądające włosy. Trwała koloryzacja bez amoniaku

WAŻNE WSKAZÓWKI: Barwniki do włosów mogą wywoływać silne reakcje alergiczne. Proszę przeczytać instrukcje i przestrzegać ich. Artykuł nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia. Tymczasowe tatuaże na bazie czarnej henny mogą rozszerzyć ryzyko wystąpienia alergii. Nie farbować włosów, jeśli: - na twarzy występuje wysypka albo skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona i uszkodzona, - kiedykolwiek wystąpiła reakcja na farbowanie włosów, - w przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny. Mieści nadtlenek wodoru. Nie stosować do barwienia brwi i rzęs. Należycie spłukać włosy po użyciu. Komponenty podane są na spodzie opakowania. Zawsze należy wykonać ostrzegawczą próbę uczuleniową na 48 h przed przystąpieniem do koloryzacji (patrz dołączona ulotka), choćby jeśli już poprzednio używałaś produktów do koloryzacji włosów. Należy więc pamiętać,artykuł kupić optymalnie wcześniej. W razie niechcianej reakcji albo wątpliwości, skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek towaru do koloryzacji włosów. Unikać kontaktu z oczami. W sytuacji dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą. Stosować rękawice ochronne. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Może wywoływać reakcję alergiczną - zachowaj środki ostrożności. UWAGA: PROSIMY ZACHOWAĆ ŚRODKI OSTROŻNOŚCI. Zalecamy wykonanie ostrzegawczej próby uczuleniowej na 48 godzin przed użyciem artykułu.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Schwarzkopf Syoss Farba do włosów Oleo 5-92 jasna czerwień 1op
Kategoria Koloryzacja włosów
Marka SCHWARZKOPF
EAN 9000100814737
Kolor czerwień
Postać farba
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 33,51 zł
Najwyższa cena 33,51 zł
W bazie od 22.05.2023
Data aktualizacji 23.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania zmian cen pozwala użytkownikowi na obserwację wartości produktu w czasie.

Na tę chwilę nie posiadamy danych archiwalnych dotyczących ceny dla produktu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Nabyłeś ten produkt? Daj nam znać, co o nim myślisz.

Obecnie nie posiadamy recenzji dla tego produktu. Twój komentarz może być pierwszy!

Znalezione oferty

W cenach propozycji dla Schwarzkopf Syoss Farba do włosów Oleo 5-92 jasna czerwień 1op SCHWARZKOPF, pokazanych poniżej, nie uwzględniono ewentualnych kosztów wysyłki. Przed wyborem miejsca zakupu, zapoznaj się z reputacją sklepu i weź pod uwagę dodatkowy koszt związany z przesyłką. Katalog sklepów z ofertami jest odświeżana raz na kilka / kilkanaście minut.

 • Schwarzkopf Syoss Farba do włosów Oleo 5-92 jasna czerwień 1op (oferta z TaniaKsiazka.pl)

  Schwarzkopf Syoss Farba do włosów Oleo 5-92 jasna czerwień 1op Sklep on-line
  ★★★★★
  33,51 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Koloryzacja włosów SCHWARZKOPF

Produkty powiązane

Schwarzkopf live
Schwarzkopf
37,13 zł

Schwarzkopf live

Inne w kategorii Koloryzacja włosów

...